Jarek Dymek 

JAREK DYMEK

 

Nazywam się Jarek Dymek, jestem bike fitterem, fizjoterapeutą i trenerem kolarstwa. Moim marzeniem jest rozwijanie branży rowerowej poprzez stworzenie sieci profesjonalnych, specjalistycznych studio, wykorzystujących najnowsze technologie - zarówno do pracy z kolarzem amatorem jak i zawodnikiem.

 

Chcę dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami, aby nowe pokolenie fitterów w pracy widziało nie tylko szansę na biznes, ale przede wszystkim miało realny wpływ na rozwój polskiego kolarstwa.

 

Przebyte szkolenia:  TREK Precision FIT, Retul, Wahoo System, Gebiomized, Footbalance, Sidas, Solestar, dodatkowo Terapia Manualna (Szkoła Niemiecka), Leczenie Tkanek Miękkich.

 

1

jeden z pierwszych, profesjonalnych

 bike fitterów

w Polsce

6299+

ponad przeprowadzonych sesji bike fittingowych

25 lat

pracy w kolarastwie, jako bike fitter, związany z klubem WLKS BBC Krakus, Instruktor PZkol i Trek Precision Fit, asystent trenera Way2Champ

OPINIE KLIENTÓW

"Jarka poznaliśmy już kilka lat temu i był swoistym motorem napędowym dla rozwojowych działań w naszym studio bikefittingu. Spędziliśmy wspólnie wiele dni przepracowanych na poszczególnych klientach i case'ach. Nieoceniony wkład Jarka w szkolenie nowych adeptów sztuki fittingu i wdrażaniu fizjoterapeutów zdecydowanie przełożył się na jakość usług jakie jesteśmy w stanie oferować obecnie w naszym studio. "

ZAUFALI MI

+48 570 240 790

biuro@bikefitstudio.pl

BIKEFIT TING SZKOLENIA Jarek Dymek 2023 © |  Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka Prywatności

Realizacja:  Cooklinska - Wirtualny Manager